Danes smo imeli športni dan, 21. jesenski kros, na katerem so učenci, skupaj z nekaterimi učiteljicami, pretekli progo in zato bili vsi zmagovalci. Ravnatelj je vsem udeležencem podelil medalje, največje presenečenje pa so našim učencem predstavljale praktične nagrade, ki jih je v razredu podelila učiteljica Nataša.   Fotografije

Po malici in podelitvi nagrad smo se udeležili pohoda do igral pri trgovskem centru Maximus, pot smo nadaljevali mimo mestnega parka in sejmišča proti šoli. Učenci NIS 2 so se udeležili šolske skupnisti in šolske vlade, kjer so se pogovarjali o zdravi šoli, eko šoli in prostem času. Športni dan smo zaključili s kosilom, ki smo si ga res zaslužili.
Nagrade, ki smo jih podelili učencem, so prijazno prispevali podjetja Zavarovalnica AS Gornja Radgona, SKB Gornja Radgona, Optika Novak Gornja Radgona, Optika Šuc Maribor, Papirnica Kleopatra Gornja Radgona, Hiša daril Gornja Radgona, Kompas Shop Gornja Radgona, Elektro Maribor-Gornja Radgona, Petrol Gornja Radgona, Rdeči križ Gornja Radgona, Radgonske gorice, Lušt, Arcont Gornja Radgona, Pomurski sejem, Si Mobil, Malahit-Kolenc d.o.o. Limbuš, katerim se v imenu učencev in zaposlenih na PŠ dr. Janka Šlebingerja prav posebej zahvaljujemo.