Z učenci PPVI 2 in PPVI 3 smo imeli v torek, 13. 6. 2023, prav poseben izlet. Poleg nove izkušnje, kako poteka prevoz z avtobusom preko redne linije, smo ustvarili lepe spomine, saj smo poznali nove prijatelje v VDC-ju Gornja Radgona. Tam so nam prijazno predstavili svoje aktivnosti in razkazali prostore. Zelo smo bili veseli bivših učencev naše šole, pritekla je tudi kakšna solza sreče. Ko smo se okrepčali z okusnimi sendviči, smo se še odpravili na Policijsko postajo Gornja Radgona, kjer nas je prijazno sprejel oče našega učenca Matevža, g. Robertto Bevk s sodelavci in nam prikazal, kako poteka delo na njihovi postaji. Lahko smo si ogledali prostore, videli smo veliko pripomočkov, ki jih uporabljajo policisti, zelo smo bili navdušeni nad policijskim kombijem, za konec pa smo se posladkali ob prijetni pogostitvi policistov. V šolo smo se vrnili utrujeni, a veseli novih spominov in izkušenj! Več pa v fotografijah TUKAJ.