V torek, 30. 5. 2023, smo se učitelji, učenci in nekateri starši podali na zaključno ekskurzijo. Pot nas je vodila proti Ptuju. Najprej smo se povzpeli na Ptujski grad, kjer so zaposleni učencem pripravili delavnice, starši pa so v tem času imeli nekaj prostega časa za ogled mesta. Kasneje smo se peš odpravili proti OŠ Ljudevita Pivka, kjer so nas prijazno sprejeli. Tam smo pojedli kosilo, nato pa sta nas ravnateljica mag. Lidija Marin in pomočnica ravnateljice, Borislava Munda, popeljali po šoli in nam razkazali njihove prostore. Lahko smo se okrepčali s kavo ali sokom ter sladkim prigrizkom. V zahvalo za gostoljubje smo ravnateljici in pomočnici izročili drobne pozornosti, ki so med drugim tudi delo naših učencev. Prijetno druženje smo sklenili z obljubo, da se še srečamo. Pred odhodom proti naši šoli smo si privoščili še sladoled, ki se je ob toplem sončnem vremenu prav prilegel.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate na povezavi.