Danes, 4. oktobra 2018, smo na OŠ Gornja Radgona s PŠ dr. Janka Šlebingerja organizirali Regijski kros OŠPP Pomurja. Udeležili so se ga učenci vseh pomurskih šol s prilagojenim programom nižjega izobrazbenega standarda – DOŠ II. Lendava, OŠ Cvetka Golarja Ljutomer, OŠ IV. Murska Sobota in domačini PŠ dr. Janka Šlebingerja. Lepo vreme, odlična organizacija in veliko dobre volje je pomagalo učencem doseči odlične rezultate. Lina Kurbus, Nina Bračko, Kevin Perša in Nina Hlade so postali pomurski prvaki v krosu za šolsko leto 2018/2019. Učenka Karmen Pintarič je dosegla 2. mesto, 3. mesto pa Žan Segeri in Dušan Kurbus. Četrto mesto sta dosegla Tilen Krabonja Grah in Martina Petelinšek, 5. mesto Niki Potrč, 6. mesto Jure Kotar in 7. mesto Sergej Klemenčič. Več si lahko pogledate na fotografijah.